Hakkımızda

Yapelsan A.Ş. 2005 yılında MERMER KONUSUNDA İzmir’de faaliyete başlamıştır. Kaliteli rezervlere sahip ocaklarımızla  YÜKSEK MİKTARDA  Blok / Plaka stokuna sahip olan firmamız Blok satışı yanında Mermer, Onyx, Traverten taşlarının ölçülü ürün grubunun da eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla, üretim faaliyetlerine devam etmektedir.  Yapelsan, Mermer kalitesini sadece yurt İçinde değil yurt dışında da kendini kanıtlamıştır.

Tüketici odaklı üretim anlayışını, sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Yapelsan  Mermer yeni trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlanmıştır. En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan Yapelsan Mermer, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Eğitim desteğiyle insanını güçlendiren Yapelsan Mermer, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Yapelsan Mermer, bu alandaki başarısını müşteri memnuniyetinde göstermiş, yıllar içinde karlılığını katlayarak büyütmüştür.

Yapelsan Mermer, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Yapelsan Mermer’in sektördeki en büyük farklarından biri de hammadde ve ürün sürekliliğini garanti etmesidir. Kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir anlayışla yapılan üretim, yüksek stok kapasitesi, kısa sürede teslim anlayışına dayalı pazarlama stratejisi ve doğru fiyat politikası ile müşterilerine güven vermektedir.
Yapelsan Mermer, tüm bu iş süreçlerini, geleceği bugünden tasarlayarak yürütmektedir.